Granit Xhaka gjen iPhone në fushë (VIDEO)
Pëlqej
Episod interesant gjatë ndeshjes së djeshme të Europa League mes Borussia Munchengladbah dhe Villarreal. Në fillim u përfol se arbitri i ndeshjes kishte gjetur një iPhone në fushën e lojës, por fotografitë e publikuara sot në rrjetet sociale, si dhe videoja e mësipërme tregojnë të kundërtën.

Ishte mesfushori shqiptar i skuadrës gjermane, Granit Xhaka, ai që gjeti i pari telefonin celular, të cilin e mori dhe ia dorëzoi arbitrit të ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori