Higuain nuk largohet nga Seria A, ky është klubi që e kërkon
Pëlqej
Pas ardhjes së CR7 te klubi i Juventus duhet të bëhet një "kurban" dhe mesa duket ai do të jetë Gonzalo Higuain.

Por në mediat italiane thuhet se Higuain nuk o të largohet nga Seria A, pasi për të është interesuar skuadra që po tenton të ringjallet, Milani.

Mediat italiane vazhdojnë edhe më tej duke raportuar se menaxheri gjeneral i Juventuist, Giuseppe Marota, ka diskutuar me drejtorin e ardhshëm të Milanit, Leonardon, për Higuanin.

Kjo telefonatë tregon se Milani është i interesuar për të nënshkruar me Higuain por duhet të tregohet kujdes pasi buxheti i tyre është vetëm 50 milion euro./albeu.com./
Shtuar më 23/07/2018, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori