Interi shumë pranë firmosjes me "yllin" e PSG
Pëlqej
Sipas mediave sportive, Interi është shumë pranë transferimit të mesfushorit të PSG, Angel Di Maria.

“FOX Neës Argentina” raporton se prej vitesh Interi është në tratativa për të transferuar Di Marian po ky vit duket si më i duhuri dhe mesfushori është shumë pranë "zi kaltërve".

Interi tashmë pas kalimit në Champions League këtë merkato dëshiron që të marrë përforcime të reja dhe Di Maria duket i duhuri. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2018, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori