Shpërthejnë infektimet e COVID-19 në Shqipëri: Vetëm sot mbi 300 të prekur
Ish-banorja e "Big Brother": E kam bërë me lojtarë të Barçës e Realit

Me sa futbollistë ke bërë seks? Ish-banorja e ‘Big Brotherit’ befason me rrëfimin e saj

Futbollistët shpesh herë rastisin të behën pjesë e mediave rozë për shkak të marrëdhënieve të tyre private me modele të njohura.

Së fundmi në lidhje me këtë çështje ka folur edhe një ish-konkurrente e “Big Brother” në Spanjë e quajtur Belén Roca.

Bukuroshja i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj të fundit, ku ka thënë se ka kryer marrdhënie seksuale me shumë futbolistë përfshirë këtu edhe të Real Madridit dhe Barcelonës.

Në një intervistë për “Primera Linea”, ajo zbulon:

“Kam patur raporte seksuale me disa futbollistë. Janë të rinj, të bukur dhe të çojnë me pushime në vende të mrekullueshme. Pse nuk duhet të më pëlqejnë? Kam shkuar me një lojtar të Sevillas, një tjetër të Barcelonës dhe një të Realit të Madridit…” /albeu.com/


Shtuar më 19/09/2018, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori