Ja përleshja mes tifozëve të Manchester United dhe Liverpool në "Old Trafford" (VIDEO)
Utd, Liverpool fans fight

Ugly clashes marred Liverpool's triumph over Manchester United as away fans unfurled a Reds flag in the home stand at Old Trafford.FULL STORY HERE: http://dailym.ai/1UFT5Zt

Posted by Daily Mail Sport on 2016-03-18
Liverpool eleminoi mbremjen e djeshme Manchester Unitedin në nga Europa League fale rezultatit te pergjithshem 3-1, por dje ne Old Trafford nuk kane munguar perplasjet fizike mes tifozerive.

Ata janë përleshur në një vend të rrezikshëm ku ka mundur të ketë pasoja më të rëndë, por fatmirësisht çdo gjë ka përfunduar pa lëndime të mëdha. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2016, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori