Ja Top 11 i javes ne Europa League (FOTO LAJM)

ANDRIY DIKAN - Krasnodar
Pëlqej
Pas perfundimit te ndeshjeve te raundit te peste te fazes se grupeve ne Europa League Portali Goal.com ka perzgjedhur edhe Top 11 e javes.

Mes me te mireve Athletic Bilbao dhe Sporting Lisbona perfaqesohen me nga 2 lojtare, ndersa me 1 kemi Napolin, Fiorentinen, Baselin etj. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2015, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori