Ja Top 11 i javës në Europa League (FOTO LAJM)

PANAGIOTIS GLYKOS | Borussia Dortmund 0-1 PAOK
Pëlqej
Me perfundimin e ndeshjeve te fundit te grupeve ne Europa League portali Goal.com ka perzgjedhur per here te fundit per kete sezon formacionin me te mire te javes.

Kemi shume pak emra te njohur pasi pjesa kryesore e futbollisteve te perfshire ne Top 11 vijne nga ekipe me jo shume emer dhe shume te rinj ne moshe, percjell Portali Albeu.

Asnje futbollist nga Lazio, Borussia Dortmund, Fiorentina etj. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2015, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori