Kalidou Koulibaly shumë pranë Barcelonës
Barcelona synon të përforcohet në fazën e mbrojtjes për sezonin e ri dhe si objektiv kryesor ka Kalidou Koulibaly.

"Blaugrana" tashmë repartin e mbrojtjes dëshiron që ta ketë të fortë ku së fundmi ka rritur edhe çmimin për klauzolën e Umtitis.

Mediat Spanjolle kanë bërë me dije se Barcelona është e interesuar për kartonin Kalidou Koulibaly që aktivizohet me Napolin.

Për Koulibaly, Barcelona do t’i ofrojë Napolit një shumë rreth 40 milionë euro dhe kartonin e një lojtari. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2018, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori