Ky është momenti që i kushtoi kartonin e kuq lojtarit të Everton (VIDEO)


Pjesa e parë e takimit mes Boutnemouth dhe Everton sapo është mbyllur me rezultat 0-0.

Por Everton që nga minuta e 41' është me 10 lojtarë pas kartonit të kuq që mori mesfushori Ricahlrison.

Richarlison pati një konflikt me njërin nga kundërshtarët dhe "pak gjaknxehtësia e Richarlison dhe pak simuli i kundërshtarit" kanë bërë që gjyqtari ta ndëshkojë me karton të kuq.

Për më tepër ju ftojmë të ndqini video. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2018, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori