Laçi mëson kundërshtarin për turin e tretë nëse kalon Molden
Pëlqej
Së fundmi skuadra e Laçit ka mësuar edhe kundërshtarin për raundin e ardhshëm të Europa Ligës.

"Kurbinasit" me parë duhet të kalojnë skuadrën e Moldes dhe më pas do të ndeshen me skuadrën fituesi të ndeshjes Hibernians (Skoci)- Asteras Tripolis (Greqi).

Ndeshja e parë ndaj skuadrës norvegjeze do të luhet në datën 26 korrik.

Laçi ishte vendosur në grupin 3 të shortit, ku ishin ekipet më të forta, për shkak të Moldes. Aty ndodheshin ekipe si Sevilja apo AZ Alkmar. /albeu.com/

Shtuar më 23/07/2018, ora 14:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori