Mesfushori i Chelsea shumë pranë largimit
Në skuadrëne Chelseas pritet të ketë lëvizje të tjera, ku tashmë një tjetër lojtarë po lakohet për një largim të mundshëm pas Hazard dhe Willian.

Bëhet fjalë për mesfushorin Danny Drinkëater ku sipas raportimeve të "Daily Mirror" ai mund të largohet nga Chelsea.

Për shërbimet e mesfushorit kanë shfaqur interes të madh klube si Crystal Palace dhe Southampton.

Drinkëater iu bashkua "Bluve të Londrës" nga Leicester City sezonin e kaluar, por ka dështuar të lërë gjurmë.

Maurizio Sarri i ka dhënë mjaft minuta atij në ndeshjet parasezonale të Chelseat, por së fundmi pritet që ai të largohet. /albeu.com/

Shtuar më 30/07/2018, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori