Në mesditë hidhet shorti i çerekfinaleve te Champions dhe Europa League
Pëlqej
Sot ne mesdite hidhet ne Nyon te Zvicres shorti per fazwen cerekfinale te UEFA Champions League dhe Europa League.

Pas ndeshjeve te fundit, te cilat rezultuan aspak te mira per italianet pasi nuk u kualifikua asnje, sot do te mesohen 4 perballjet e ardhshme ne kompeticionet me te rendesishme per klube ne Europe, raporton Portali Albeu.

Shorti i Champions-it nis ne ora 12:00, ndersa ai i Europa League nje ore me pas.


Ja 8 klubet e kualifikuara ne Champions:

BARCELONA, BAYERN MUNCHEN, REAL MADRID, MANCHESTER CITY, PSG, WOLFSBURG, ATLETICO MADRID, BENFICA

Ja 8 klubet e kualifikuara ne Europa League:

BORUSSIA DORTMUND, LIVERPOOL, SEVILLA, SHAKHTAR, ATHLETIC BILBAO, BRAGA, VILLAREAL. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2016, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori