Në rrjet bëhet "nami", këto janë gjuajtëset me seksi të penalltive (VIDEO)
Futbolli është sporti më i ndjekur në botë, dhe kjo falë talentit dhe pasionit që luhet ky sport.

Jemi mësuar që të shikojmë futboll të luajtur vetëm nga djemtë, por kohët e fundit edhe vajzat kanë treguar se nuk mbeten shumë pas në këtë sport, ku kanë krijuar skuadrat dhe kampionatet e tyre.

Së fundmi një video e publikuar ne rrjet nga "Oh My Goal" po bëhet virale.

Bëhet fjalë për disa vajza seksi nga Italia, Spanja, Suedia, Portugalia, Franca, Anglia, Rusia dhe Gjermania kanë sfiduar veten në gjuajtje të penalltive.

Vajzat në këtë video po cilësohen si "gjuajtëset më seksipenalltive në botë". /albeu.com/


Shtuar më 21/09/2018, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori