Ndiqni LIVE protestën e opozitës
Nëna e lojtarit të Chelseas, shpërthen në lot kur sheh fanellën e të birit (VIDEO)


Jorginho është transferuar këtë verë te skuadra e Chelseas dhe kjo duket se nuk ka lumuturuar vetëm lojtarin por edhe familjarët e tij.

Së fundmi nëna e lojtarit është bërë virale nëpërmjet një video të postuar në rrjetet sociale.

Maria Tereza Freitas, po vizitonte një nga dyqanet e mëdhenj të Chelseas për herë të parë në stadiumin “Stamford Bridge” dhe mbeti e shtangur ku pa të varura bluzat me emrin e djalit të saj.

Më pas, ajo u kthye dhe u përfqafua me të birin e saj për këtë "surprizë" në jetë e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2018, ora 17:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori