Roma kërkon rikthimin te fitorja ndaj Chievos, formacionet zyrtare
Roma pret sot në shtëpi Chievon në javën e katër të Serie A-së, ndeshja fillon prej orës 12:30.

Skuadra e kryeqytetit italian ende nuk ka marrë fitore në shtëpi në këtë sezon, dhe kërkon që t’i rikthehet fitoreve pas humbjes nga Milani dy javë më parë.

Ndërkohë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të dy skuadreve.

Roma: Olsen, Florenzi, Manolas, Juan Jesus, Kolarov, N’Zonzi, Cristante, Pellegrini, Under, Dzeko, El Shaaraëy.

Chievo: Sorrentino, Tomovic, Rossetini, Bani, Barba, Obi, Radovanovic, Rigoni, Birsa, Djordjevic, Stepinski. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2018, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori