Shaqirit i bëjnë "gropën" te Liverpool, lihet jashtë (VIDEO)
Pëlqej
Shaqirifundmi është transferuar te klubi i Liverpool dhe dukej shumë i lumtur për të ardhmen e tij.

Por disa zëra kanë deklaruar se te kjo skuadër, Shaqirit do i digjej karriera si futbollist pasi nuk ka vend për kaq shumë sulmues.

fundmi "As" ka bërë 11-shen më të mirë të Liverpoolit për sezonin 2018/19.

Në 11-shen më të mirë, kanë zënë vend dy blerjet e reje, Fabinho dhe Naby Keïta, që do të luajnë në mesfushë me kapitenin, Jordan Henderson.

Por formacionin më të mirë nuk figuron Xherdan Shaqiri, i cili shpreson të ketë një sezon fantastik me Jurgen Kloppin. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2018, ora 13:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori