Shpërthen Aguero ndëshkon Chelsean në minutë e 13 (VIDEO)
Pëlqej
Në stadiumin legjendar Wembley Stadium po luhet ndeshja mes Chelseas dhe Manchester City e vlefshme për Superkupën e Anglisë.

City ka kaluar në avantazh me anë të një goli të ardhur nga Sergio Aguero në minutën e 13'.

Pretagonist në këtë gol ishte edhe Phil Foden i cili dhuroi assistin e bukur për Aguron ku ky i fundi e pati shumë të lehtë të mposhte portierin e Chelseas. /albeu.com/Shtuar më 05/08/2018, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori