Skënderbeu-Lokomotiv e Moskës, ja çmimet e biletave
Pëlqej
Pas dy fitoreve rradhazi ne Superlige, Skenderbeu mendon per ndeshjen e fundit te fazes se grupeve te Europa League, që do të luhet në datën 10 dhjetor, në orën 21:00, në "Elbasan Arena", kundër Lokomotivës së Moskës.

Ekipi korcar ka nxjerre ne shitje biletat e ndeshjes.

Më poshtë mund të gjeni çmimet e biletave. Pikat e shitjes së tyre do të jenë në Korçë, Elbasan dhe Tiranë

Tribunat C1, C2, C3, G1, G2A, G2B, G3A, G3B, A0, A5, B1, B5 – 200 lekë (të rinj), tribuna A1, A4, B3, B4 – 300 lekë, tribuna D, F, A2, A3 – 400 lekë, tribuna E – 500 lekë. Bileta në tribunën VIP do të kushtojë 6000 lekë. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2015, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori