Vlerësimi i UEFA-s, ja kush ishte lojtari më i mirë i ndeshjes për ndeshjen Skënderbeu -Partizani Beogradit
Skënderbeu barazoi në shtëpi ndaj Partizanit të Beogradit 0-0, në sfidën e zhvilluar në “Elbasan Arëna”.

Një ndeshje e kujdesshme nga të dyja skuadrat, ku munguan rastet e shumta.

Faqja zyrtare e UEFA-s ka bërë publike para pak minutash dhe lojtarin më të mirë të ndeshjes, i cili u shpall mbrojtësi i majtë i korçarëve Gledi Mici./albeu.com /
Shtuar më 20/10/2017, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori