Wanda e "përzë" nga emisioni, por Melissa i vë "flakën" Instagramit

Bashkëshortja e Kevin-Prince Boateng, Melissa Satta prej kohësh ishte pjesë e emisionit televiziv në Itali, "Tiki-Taka”, por së fundmi ajo është larguar dhe në vend të saj ka ardhur gruaja e Icardit, Wanda Nara.

Ndoshta shumëkush është mërzitur nga fakti se Melissa nuk do të jetë më pjesë e ekranit në mbrëmje për të komentuar ndeshjet por megjithatë ka një mënyrë për ta ndjekur.

Bëhet fjalë për rrjetin e saj të instagramit në të cilin bukuroshja është shumë aktive.

Në një set fotografik për një firmë veshjesh intime, Melissa Satta ka dhuruar pozën e fundit që ka bërë për vete të gjithë fansat në rrjetet sociale.

Noshta Wanda i ka marrë emisionin por jo bukurinë e Melissas. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2018, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori