ZYRTARE / Hidhet shorti për 1/8 në Europa League. Ja përballjet
Pëlqej
Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën e 1/8 në UEFA Europa League.

Përballjet më interesante do të jenë: Manchester United-Rostov, Lyon-Romës, ndërsa Ajax do të luajë kundër danezëve Kobenhavn.

Fati i goglave ka vendosur derbin gjerman mes Schalke 04 dhe Borussia Monchengladbach.

Ndeshjet e para të këtij raundi të dytë do të luhet më 9 mars, ndërsa ato të kthimit një javë më vonë më 16 mars. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2017, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori