Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Balotelli e Fanny me pushime në New York (FOTO-LAJM)

Galliani ka mohuar zërat për një ofertë të Arsenal për Mario Balotellin. Sipas mediave britanike lojtari i Milanit do të veshë sezonin e ri fanellën e Arsenalit por kjo gjë nuk është zyrtarizuar ende nga drejtuesit e Milanit.

Sipas mediave londinezët do të paguanin një shifër prej 20 milionë eurosh për kartonin e futbollistit. Ndërkohë që paparacët ka fotografuar Balotellin dhe të dashurën e tij Fanny gjatë vizitës në Empire State Building. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2014, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori