Buffon dhe D'Amico shijojnë pushimet në Greqi (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Portieri i Juventusit Gigi Buffon dhe gazetarja e Sky-it Ilaria D'Amico vijojnë të shijojnë pushimetGreqi. Mediat sporive italiane duke postuar foto të çiftit shkruajnë se ata janë një çift që duket se tashmë do të jenë shumë gjatë me njëri-tjetrin.

Sic e shihni edhe nga fotot, D'Amico është shumë në formë edhe pse tashmë ajo është mama. Pas përfundimit të pushimeve, Buffon duhet ti beje mire llogarite pasi ai ka një axhende të ngjeshur në kampionat me udhëtime. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori