Romario i jep fund lidhjes me këtë bukuroshe (FOTO LAJM)

Lidhja mes bukuroshes amerikane, Dixie Pratt dhe ish sulmuesit brazilian, Romaroi ka përfunduar. 19-vjeçarja e konfirmon personalisht një gjë të tillë në një intervistë dhënë për mediat braziliane, duke theksuar se ajo dhe ish lojtari 30 vjet më i vjetër në moshë, tashmë nuk takohen më duke i dhënë fund historisë që zgjati vetëm 11 muaj.

Dixie dhe Romario u njohën në një festë në Rio de Janeiro ku ata jetonin që prej rreth një viti dhe pavarësisht kritikave nga ana e mediave për shkak të diferencës në moshë, ata vazhduan rrugën për shumë muaj.
Shtuar më 26/11/2015, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori