10 blerjet më të mira të merkatos së verës (FOTO LAJM)

10. Franco Vazquez (Sevilla)

Kanë kaluar vetëm 4 ditë nga mbyllja e merkatos së verës dhe është dhe koha për të bërë bilancet e lëvizjeve më të bujshme që solli kjo verë.

Bayerni i Mynihut ndoshta është ekipi më i zgjuar pasi arritur që të rrëmbente një super talent si Sanchez vetëm për 35 milionë euro. Një lëvizje që u bë shumë shpejt, duke befasuar të gjithë rivalët dhe Mourinhon mbi të gjitha.

Duke parë formën që kanë kaluar në sezonin e fundit, si dhe vlerat e tyre mediat ndërkombëtare kanë hartuar listën me 10 blerjet më të mira të verës. /albeu.com/

Shtuar më 04/09/2016, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori