10 "bombat" që mund të shpërthejnë këtë verë (FOTO LAJM)

Stevan Jovetiç - Fiorentina - Arsenal
Edhe pse kampionatet aktuale nuk kanë përfunduar ende zërat e merkatos së verës vazhdojnë çdo ditë e më shumë. Emra të mëdhenj, shufra faranoike, intriga por asgjë konkrete deri tashmë. Gjithësei pritet që me përfundimin e këtij sezoni, disa klube të hidhen në "sulm" për të marrë në rradhët e tyre disa futbollistë që mund të rrisin kualitetin në skuadër.

Bayern Munchen, Manchetser United, Chelsea dhe shumë skaudra të tjera me emër në Europë priten të bëjnë blerje të mëdha gjatë kësaj vere por pa harruar dy klubet turke: Galatasaray dhe Fenerbahçe, gjithmonë të gatshme për të surpizuar. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2013, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori