10 bukuroshet e yjeve të NBA (FOTO LAJM)

Robyn Crowley – Chandler Parsons
Jo vetëm futbollistët njihen për lidhjet e tyre me femra të bukura dhe seksi. Në foto në lart do të gjeni disa nga femrat më të bukura të lidhura me basketbollistë të kampionatit më spektakolar në botë, NBA.

Ato ndoshta nuk janë aq të njohura sa ato të futbollistëve, por në Amerikë janë pjesë e revistave më të njohura. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2015, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori