"10yearchallenge", shikoni si kanë ndryshuar në 10 vite futbollistët yje (FOTO LAJM)

Ronaldo
Një nismë, nëse mund ta quajmë kështu, është bërë shumë "virale" në ditët e fundit. Sidomos në rrjetet sociale, Facebook dhe Instagram, kanë plasur krahasimet e secilit në dy kohë: para dhjetë vitesh dhe tani. Kjo, e fokusar përmes fotosh.

"# 10YearChallenge" po e rrit shpejtësinë edhe në Instagram e Twitter, me mijëra njerëz të përfshirë, mes tyre edhe persona të famshëm e publikë. /Albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori