11 personazhe të “The Simpson” që ngjajnë me ikonat e futbollit (FOTO LAJM)

11. Barney Gumble - Adebayo Akinfenwa
Të gjithë mund t'ju ketë ndodhur që ta keni ndjekur ndonjëherë serialin e famshëm "The Simpson", dhe ndoshta mund të keni gjetur edhe disa personazhe që ngjasojnë me futbollistë.

Më lart keni listën e disa nga fytyrave më të njohura në futboll dhe protagonistëve më të dashur të serialit. Disa kanë shumë ngjashmëri. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2016, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori