18 vite burg për ultrasin e Napolit, akuza e fortë që rendon mbi të (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gennaro De Tommaso, ish-bosi i ultrasve të Napolit do të vuajë 18 vite burg pasi u dënua nga një gjykatë italiane për trafik të lëndëve të forta narkotike.

Gennaro, i njohur nga fansat si "Xheni" u bë i njohur në ndeshjen e Supër Kupës së Italisë mes Napolit dhe Fiorentinës në vitin 2014 ku pati mjaft trazira në stadium, raporton Albeu.com.

Bashkë me të janë dënuar edhe xhaxhai dhe një shok i tij që do bëjnë gjithashtu mjaft vite burg pasi u zbuluan se ishin një hallkë e rendësishme e trafikut të drogës nga Holanda në Itali. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 14:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori