20 futbollistët më të mirë në historinë e Barcelonës (FOTO LAJM)

20. VICTOR VALDES | 2002-14 |
Barcelona është një ndër klubet më trë mëdha në historinë e futbollit. Katalanasit kanë dominuar futbollin në vitet e fundit duke fituar të gjitha trofetë e mundshëm që mund të fitojë një skuadër.

Të kesh në skuadër një gjeni si Messi dhe dy magjistarë si Xavi dhe Iniesta ka qenë një avantazh i madh për këtë skuadër.

Portali "Goal.com" ka publikuar 20 futbollistë më të mirë të gjithë historisë së katalanasve. Renditjen e plotë mund ta zbuloni në fotot më lart. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2016, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori