"25,000 dollarë muaji", brenda super vilës ku po qëndron familja Beckham (FOTO LAJM)

Familja Beckham ka marrë një super vilë me qira në Beverly Hills për 25,000 dollarë muaji.

Shtëpia e re 11,200 metra katrore, e cila u ndërtua në vitin 2014, përmban mure xhami moderne, dysheme mermeri, orendi elegante, pamje mahnitëse të qytetit, gjashtë dhoma gjumi, nëntë banjo dhe një pishinë gjigante.

Hidhini një sy galerisë së mësipërme ku do të shikoni super vilën.
Shtuar më 15/11/2019, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori