3 emrat që mund të zëvendësojnë Conten tek Italia (FOTO LAJM)

Alberto Zacheroni
Antonio Conte mund t'i japë lamtumirën Italisë në fund të kampionatit evropian në Francë. paralajmërimi ka ardhur nga mediat italianë, të cilat theksojnë se Tavecchio është duke menduar dhe për pasardhësin e tij.

Tre janë emrat më të përfolur, teksa në krye të listës duket se është Alberto Zacheroni, i cili ka eksperiencë me Kombëtaret pasi më parë ka drejtuar Japoninë. /Albeu.com/
Shtuar më 10/10/2015, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori