3 lojtarët më të rinj në Europianin e Francës (FOTO)

3. Emre Mor (Sulmues, Turqia) – lindur më 24/07/1997
Ka ngelur vetëm pak ditë deri në fillimin e Europianit dhe UEFA vazhdon të publikojë të dhëna dhe statistika për lojtarët që do të marrin pjesë në këtë kompeticionin.

Lojtari më i ri që do të jetë në Francë është 19-vjeçari Marcus Rashford i Anglisë. /albeu.com.
Shtuar më 06/06/2016, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori