30 fushat dhe stadiumet më spektakolare në botë (FOTO LAJM)

Stadiumi Mmabatho, Afrika e Jugut
Futbolli është padyshim sporti më popullor në të gjithë botën. Vende të ndryshme kanë investuar shuma marramendëse për të ndërtuar fusha dhe stadiume nga më të ndryshmet.

Ndoshta mund te keni parë, ose mund të keni vizituar shumë stadiume, por me siguri që pas këtyre fotove do të mbeteni të impresionuar nga kryeveprat që janë ndërtuar në këtë fushë të sportit.

30 më spektakolarët mund t'i zbuloni në galerinë më lart./albeu.com/
Shtuar më 11/10/2016, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori