30 mijë euro aksesori, shpenzimet e "çmendura" të aktores shqiptare (FOTO LAJM)

Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperienca e saj nuk zgjati shumë.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi po shihet se po jeton një jetë shumë luksoze për të cilën po përflitet gjithmonë.

fundmi faqja "What They Wearin" ka zbuluar çmimin e orës Hublot të aktores e cila është me flori 18 karat dhe gurë diamanti, që kushton plot 30,850 euro.

Veshja e Arta Elezajt, kapin shifra marramendëse të cilat nuk mund të përballohen me jetën në Kosovë dhe janë bërë shpeshherë material për median./albeu.com/
Shtuar më 20/10/2020, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori