4 mënyra se si Mourinho mund të bëhet sërish "Special One" (FOTO LAJM)

1. Të rikthej frikën në sytë e kundërshtarëve si në kohën e Sir Alex Ferguson
Shumë trajnerë të mëdhenj nuk do të jenë pjesë Ligës së Kampionëve në sezonin e ardhshëm. Mes tyre është edhe Jose Mourinho, i cili shumë shpejt do të marrë drejtimin e United.

Për trajnerin portugez kjo do të jetë një mundësi e mirë për të përmirësuar imazhin të cilin aktualisht e ka në nivele më të ulëta që nga koha kur ka qenë trajner i Portos.

Mediat britanike kanë renditur disa ndryshime që duhet të bëjë "Special One" në drejtimin e Unitedit për të rikthyer reputacionin e një trajneri të madh dhe fitues. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2016, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori