4 yje të Premier League-s drejt Real Madridit (FOTO LAJM)

David de Gea - Manchester United
Real Madrid bërë planin për transferime të mëdha gjatë verës dhe këtë nuk do ta ndalë as dënimi i FIFA-s për të mos transferuar në dy merkatot e ardhshme.

"Daily Star" shkruan se, "Los Blancos" do të apelojnë këtë vendim dhe si pasojë e kësaj vendimi nuk pritet të hyjë në fuqi deri në janarin e vitit 2017.

Kështu, gjatë verës ata pritet te transferojnë 4 yje të Premier League-s. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2016, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori