5 lojtarët më të shpejtë në "Euro 2016", s'ka vend për Cr7 (FOTO)

5) Divock Origi 31 km/h
UEFA ka publikuar në faqen e saj zyrtare 5 lojtarët më të shpejtë të Europianit të Francës.

Nuk ka asnjë surprizë në këtë renditje, teksa janë të njëjtët futbollistë si në herët e kaluara, teksa në të mungojnë dy yjet Ronaldo dhe Gareth Bale, protagonistë me lojën e tyre, raporton Albeu.

Më i shpejti është i ylli i Bayernit, Kingsley Coman, me shpejtësinë 33 km/h, ndërkohë që më lart keni edhe listën e 5 lojtarëve. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2016, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori