5 supertalente për Real Madrid (FOTO LAJM)

Javier Hernandez - MAN.UNITED
Pëlqej
Me eleminimin në Champions League nga Borussia Dortmund dhe me La Liga-n që sheh si fitues rivalët e Barcelonës, Real Madrid i mbetet të kënaqet vetëm me Copa del Rey, finalja e së cilës luhet më datë 1 qershor dhe ku përballë do të ketë "kushurinjtë" e Ateltico Madrid.

Ndaj "Los Blancos" kërkojnë që të bëjnë goditjet e duhura në merkaton e verës në mënyrë që të rikthehen dominant në Spanjë dhe të tentojnë "La Decima"-n në Champions.

Pesë janë emrat që qarkullojnë së fundmi në "Casa Blanca" dhe që të pestë përveçse shumë të rinj në moshë, cilësohen edhe si supertalentet e momentit.

Blerja e të pestëve është e pamundur por gjithësesi Reali do të tentojë të afrojë në skuadër sezonin e ardhshëm të paktën njërin prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2013, ora 17:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori