7 destinacionet e mundshme të Ibrës pas largimit nga United (FOTO LAJM)

Zlatan Ibrahimovic që nga dje është zyrtarisht një futbollist i lirë që të zgjedhë ekipin ku do të vazhdojë karrierën. Emri i suedezit figuron në listën e publikuar nga Premier Leauge me futbollistët që do të jenë të lirë nga çdo lidhje kontaktuale në 1 korrik, raporton Albeu.

Manchester United ka vendosur të heq dorë nga kjo e drejtë dhe zyrtarisht Ibra tashmë mund të zgjedhë dhe skuadrën e tij të ardhshme. Gazeta "AS" në Spanjë ka publikuar 7 destinacionet e mundshme të tij. /albeu.com/

Shtuar më 10/06/2017, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori