7 momentet më të mira në karrierën e Wenger me Arsenalin (FOTO LAJM)

1. Fitorja e pare e dy trofeve brenda nje sezoni, Premier League dhe FA Cup
Pëlqej
Arsen Wenger është një trajner që ka lënë shumë gjurmë te skuadra e Arsenalit, padyshim një ikonë që do të mbetet gjatë në mendjen e tifozëve të kësaj skuadre.

Gjatë viteve që ai ka qenë në kryekësaj skuadre kanë ndodhur shumë arritje historike, si sezoni 2003-04, i mbyll pa asnjë humbje.

Më lart ju sjell 7 momentet më të mira të strategut francez në krye të "topçinjve". /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2016, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori