7 trajnerët që mund të zënë vendin e Mourinhos (FOTO LAJM)

1. Pep Guardiola
Jose Mourinho i ka ditët e numëruara te Chelsea. Rezultatet e ndeshjeve të fundit në kampionat dhe në Champions, kanë ndezur shumë polemikat në klubin londinez, ndërkohë që kërkohet edhe largimi i portugezit.

mediat angleze tashmë kanë përpiluar një listë me kandidatët e mundshëm që mund të zënë vendin e tij në krye të Bluve të Londrës./albeu.com/
Shtuar më 01/11/2015, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori