8 yjet që u larguan nga Bayerni, por më pas dështuan (FOTO LAJM)

Mario Gomez
Bayerni i Mynihut është një ndër skuadrat më të mëdha në Europë, dhe të bëhesh pjesë e saj do të thotë që je një lojtar i rëndësishëm.

Gjithsesi aventura e disa futbollistëve të njohur nuk është se ka shkuar shumë mirë në ekipin bavarez. Ata janë larguar pasi nuk kanë pasur shumë hapësira, por karriera e tyre nuk është se ka shkuar shumë mirë.

Madje ata nuk kanë mundur që të gjejnë formën e tyre më të mirë në skuadrat e reja. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2016, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori