A është ky Juventusi më i mirë i historisë? (FOTO-VIDEO)

Dino Zoff
Juventusi është një klub me histori të lavdishme në Itali dhe Europë, me një plejadë futbollistësh që kanë shënuar emrin me gërma të arta në historinë e sportit më popullor. Aq sa kur vjen puna te ndërtimi i ekipit më të mirë të historisë puna bëhet shumë e vështirë.

Football Daily ka ndërtuar Top 11 më të mirë të historisë bardhezi, gjë që pritet të hap jo pak debate mes tifozëve pasi një pjesë e yjeve të kësaj skuadre janë lënë jashtë.

Shihni foto-galerinë e mësipërme dhe videon që vijon dhe më pas jepni mendimin tuaj. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2015, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori