Agnelli dhe Pirlo vizitojnë Ducatin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Presidenti Andrea Agnelli dhe mesfushori Andrea Agnelli kanë kaluar një ditë pushimi pranë skuderis së Ducatit në Misano, San Marino. Dy personazhet e Juventusit kanë qënë pranë skuadrës italiane të Moto GP për të bërë edhe prezantimin e Juventus Club Doc MotoGP.

Andrea Pirlo nuk ka hezituar të vizitojë edhe pistën e Misanos, aty ku këtë fundjavë do të mbahet Çmimi i Madh i San Marinos. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori