Aguero mes të dashurës dhe tifozes hot (FOTO LAJM)

Karina Tejeda
Pas divorcit me vajzën e Diego Armando Maradonas, Gianina, Sergio Aguero po përjeton një histori shumë të bukur dashurie me partneren e tij të re, Karina Tejeda.

Sulmuesi i Manchester City-t dhe këngëtarja argjentinase e kanë deklaruar edhe në publik pasionin e tyre, por gjërat fillojnë të trazohen pikërisht kur mendon se gjithçka shkon vaj.

Holly Peers, modelja 26-vjeçare angleze, "fanse" e çmendur e Kun, ka dashur të tërheqë vëmëndjen e futbollistit duke pozuar pikërisht me fanellën e Agueros.

Zgjedhje e vështirë për Sergio Agueron... /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2013, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori