Aguero zgjedh "Ekipin e Historisë" (FOTO LAJM)

OLIVER KAHN
Sergio Aguero ka zgjedhur Formacionin më të mirë në historinë e futbollit. Përmes një postimi në kanalin zyrtar në YouTube të Manchester City-t sulmuesi argjentinas ka bashkuar disa prej emrave më të mëdhenj të futbollit botëror, raporton Portali Albeu.

Në Top 11 e Kun Agueros gjejmë tre futbollistë të Barcelonës dhe një nga Real Madrid, ndërsa të tjerët nuk janë më aktivë në fushat e lojës. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2015, ora 18:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori