Ajax-Chelsea, formacionet zyrtare: Londinezët kërkojnë ti bashkohen Ajax-it në krye (FOTO LAJM)

Ajax dhe Chelsea do të përballen në kuadër të ndeshjes së tretë të Ligës së Kampionëve.

Ekipi holandez për momentin prin me 6 pikë, ndërsa 'blutë e lodrës' kanë 3 pikë më pak.

Ndeshja zhvillohet në orën 18:55 ndërsa dy klubet tani kanë publikuar edhe formacionet e tyre zyrtare.

Shtuar më 23/10/2019, ora 18:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori