Alves, "çelësi" i merkatos së Barçës (FOTO LAJM)

Dani Alves - shumë pranë largimit
Pëlqej
Merkatoja e Barcelonës rrotullohet rreth Dani Alves. Është braziliani "çelësi" i prurjeve të reja në repartin e mbrojtjes për ekipin blaugrana.

Sipas asaj që shkruan gazeta katalanase "Mundo Deportivo", Barcelona kërkon të shesë 31-vjeçarin për të patur më pas mundësi për të marrë Cuadradon dhe një qëndërmbrojtës: Vermaelen ose Marquinhos. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori